İspanya Dil Okulları

İspanya Dil Okulları

İspanya dil okulları ile öğrenim görmek, İspanyolca becerilerinizi geliştirmek için harika bir yoldur. Okullarımızda deneyimli eğitmenler karma eğitim tekniği uygulamaktadır; böylece İspanyolcayı iletişim egzersizleri, yazılı materyaller ve online programlarımızdan yararlanarak öğrenirsiniz. İspanya’da dil okulu kaydınızı ülkenin farklı bölgelerindeki merkezlerimize yaptırabilirsiniz. Şehirde olmayı tercih etmeniz halinde Barcelona ya da Madrid’de öğrenim görebilir, deniz kenarı yaşamının tadını çıkarmak istemeniz halinde ise Malaga’daki sınıflarımıza kaydolabilirsiniz. İspanya dil okulu için İspanya’nın hangi bölgesini seçerseniz seçin, yaratıcı öğretim yöntemlerimiz sayesinde İspanyolcayı hızlıca öğreneceksiniz. Hemen İspanya dil okullarına uygun fiyatlarla katılmak için kaydınızı yaptırın, dil eğitiminizi ertelemeyin.

Neden İspanya’da dil eğitim almalı?

İspanya’da dil kursu öğrencisi olarak öğrenim görmek, bir dili öğrenmenin en etkin unsurlarını bir araya getirir. Sınıf içi iletişim egzersizleri ve faaliyetleri tamamen İspanyolca’nın gerçek hayatta kullanımı üzerine odaklanmıştır, dolayısıyla dili çeşitli durumlarda nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenirsiniz. İspanya dil kursuna katılmak, ayrıca İspanyolcanızı sınıf dışında kullanmanızı da sağlar. Alışveriş ve restoranda yemek yemek gibi kendi anadilinizde basit gibi görünen faaliyetler, İspanya’da birer öğrenim fırsatına dönüşür. İspanya dil kursları ile öğrenim görmek sürükleyici bir deneyimdir. Bu deneyimi yaşayarak dili hızlıca öğreneceksiniz. İspanya’da İspanyolca dil eğitimi alın.

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

  • Farklı yerlerde tek kişilik, çift yataklı, çift kişilik odalar ve yurt odaları mevcuttur.
  • Yeni arkadaşlarınızla yaşayın ve sosyalleşin.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

  • Öğrenci arkadaşlarınızla birlikte kalın ve daha fazla özgürlüğe sahip olun.
  • Çoğu yurt, size özel mutfakları ile yemek yapmanıza imkan verir.

Otel konaklaması

Dil eğitimi alacağınız yer turistik bir bölgeyse size önerilecek bir konaklama modeli de otel konaklamasıdır. Bu tip bölgelerde dil okulları otellerle sezonluk anlaşarak öğrencilerine uygun konaklama seçenekleri sağlamaktadırlar. Tek ya da çift kişilik olarak da mümkündür.

  • Hem dil eğitimi alan, hem de tatil yapın.
  • Şehrin tadını çıkarın.

Eğitimin İçin En Uygun Ülke Hangisi?

Size özel ücretsiz eğitim araştırması, bütçe analizi ve akademik raporlama için bizimle iletişime geçin.

Hemen Ara: 0 553 508 69 92
× Bize Yazın