Ukrayna Dil Okulları

Ukrayna Dil Okulları

Rusçayı Rusya’dan daha ekonomik olarak öğrenebilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri, Rusça öğrenmek isteyenler için kaliteli bir eğitim ve çok ekonomik koşullar öneriyor!

Günümüzün en önemli ve ticari değere sahip dillerinden biri olan Rusçayı, Rusça konuşulan bir ülkede eğitim alarak öğrenmek istiyorsanız, sizi Ukrayna’nın başkenti Kiev ve Odessa’ya davet ediyoruz.

Kiev ya da Odessa’da Rusça eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için Odessa Politeknik Üniversitesi, Nova Mova Uluslararası Dil Okulu ile işbirliğimiz bulunmaktadır. Bu üniversitelerin Rusça kurslarında, Rusça dilini en kısa sürede mükemmel düzeyde öğrenebilecek ve yaşayarak pratik edebileceksiniz.

Ukrayna’da Rusça dil eğitimi programına 2 haftadan 6 aya kadar varan süreyle katılabilirsiniz. Eğitimler haftada 5 gün ve günde 3 ila 5 saat olarak verilmektedir. Başlangıç düzeyinde oluşturulan gruplarda, pratik ağırlıklı eğitim verilmektedir. Üniversite kabul ve vize işlemleri ortalama 4 hafta sürdüğünden, katılmak isteyen adayların en az 4 hafta öncesinden başvurmaları önemle tavsiye edilmektedir.

Nova Mova Dil Kursuna gitmek isteyen öğrencilerimiz başvurularından 1 hafta kadar sonra ön kabullerini alabilirler.

Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurtlarımız özel olarak seçilmiş öğrenci apartmanlarından, hostellerden ve yurtlardan oluşur ve harika bir yaşam deneyimi sunar. Özgür bir yaşam tarzı isteyen ve yeni arkadaşlarla yaşamanın sosyal avantajlarından yararlanmak isteyen öğrenciler için ideal.

  • Farklı yerlerde tek kişilik, çift yataklı, çift kişilik odalar ve yurt odaları mevcuttur.
  • Yeni arkadaşlarınızla yaşayın ve sosyalleşin.

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı programımıza katılın ve eğitim süreniz boyunca yerel bir aile ile yaşayın. Yemek saatlerinizi aileniz ile birlikte geçirirken, okul dışında rahat ve resmi olmayan bir ortamda İngilizcenizi pratik yapma şansı yakalayın.

  • Öğrenci arkadaşlarınızla birlikte kalın ve daha fazla özgürlüğe sahip olun.
  • Çoğu yurt, size özel mutfakları ile yemek yapmanıza imkan verir.

Otel konaklaması

Dil eğitimi alacağınız yer turistik bir bölgeyse size önerilecek bir konaklama modeli de otel konaklamasıdır. Bu tip bölgelerde dil okulları otellerle sezonluk anlaşarak öğrencilerine uygun konaklama seçenekleri sağlamaktadırlar. Tek ya da çift kişilik olarak da mümkündür.

  • Hem dil eğitimi alan, hem de tatil yapın.
  • Şehrin tadını çıkarın.

Eğitimin İçin En Uygun Ülke Hangisi?

Size özel ücretsiz eğitim araştırması, bütçe analizi ve akademik raporlama için bizimle iletişime geçin.

Hemen Ara: 0 553 508 69 92
× Bize Yazın