Ukrayna Yaz Okulları

Ukrayna Yaz Okulları

Yaz tatillinizde boş zamanlarınızı hem dinlenip hem eğlenip hem de dil eğitimi alarak değerlendirebilirsiniz. Yaz kursları programları hem yurtdışında tecrübe kazandırmakta ve ayrıca Rusça dilini geliştirerek hayata bakış açılarınızın zenginleşmesini sağlamaktadır.

Ukrayna’da yaz okulları, öğrencilerin yabancı dil seviyelerini geliştiren kursların yanı sıra, düzenli bir program takip eden sosyal aktiviteleri içerir. Yaş sınırı aranmaksızın güvenli bir ortamda 4-12 hafta arası değişebilen bir süre boyunca, farklı ülkelerden öğrencilerle bir arada geçirecekleri süre, kuşkusuz unutulmaz bir tecrübe olacaktır.

Yurtdışında yaz okulu programlarımızda dil eğitimi ile sosyal ve kültürel etkinlikler, tam gün şehir turları, tarihi ve turistik geziler, spor etkinlikleri iç içe programlanmıştır.

Ukrayna’da son dönemlerde dil eğitimi almak popüler hale gelmiştir. Türkiye ile Ukrayna arasında her geçen gün artan ticari ilişkiler ve son zamanda vize muhafiyet anlaşmasının imzalanmasıyla çok daha değerlenmiştir. Türkiye’de Rusça bilen elemana duyulan ihtiyaç sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu nedenlerden ötürü yalnızca Rusça bilmek bile başlı başına aranılan bir meslek haline gelmiştir. Özellikle Türkiye’nin ithalat ihracat komşusu olan ve birçok yapımda ortak çalışan firmalar için Rusça artık en az İngilizce kadar geçerli olmaktadır.

RUSÇA KURSLARINDA SİZLERE SUNDUĞUMUZ AVANTAJLAR

Kurslarımıza kayıt olan öğrencilerimize aile yanı konaklaması sayesinde Ukraynalı vatandaşlarla sürekli iç içe olup günün büyük bir vaktini bu insanlarla geçirerek Rusça pratik yapma fırsatı elde etmiş olacaklardır. Ukrayna’nın kültür ve geleneklerini cazip yoldan öğrenebilirsiniz. Ukrayna’da birçok arkadaş edinip günlük hayatta sürekli Rusça konuşma fırsatı yakalayacaksınız.Kısaca geldiğiniz günden ayrılacağınız güne kadar tamamen Rusça konuşma imkanı elde edebilirsiniz. Ukrayna’da ki kurslarımız öncelikle Rus filoloji ve Uluslar arası İlişkiler bölümü öğrencilere, turizmcilere, iş adamlara ve Rusça temeli olanlara önerilir.

Öğrencilerimiz yaz okulları programlarında onlar için hazırlanmış ve size bir örneği sunulacak bir programda, dolu dolu bir tatil geçirirler. Eğitimin yanı sıra, sosyo kültürel etkinlikler ve gidilen ülkenin turistik yerlerine yapılan gezilerle, ülkeyi ve kültürünü yakından tanıma fırsatı bulabilirler.

UKRAYNA’DA KONAKLAMA

Konaklama Odessa Politeknik Üniversitesi’nin yurtlarında sağlanmaktadır. BU yurtların tamamı tadilat görerek baştan sona yenilenmiş yurtlardır. Yurt içerisinde sınırsız internet, elektrik, su ve çamaşır makinesi gibi hizmetler ücretsiz sunulmaktadır. Her 2 oda ortak tuvalet banyo kullanmaktadır. Her kat ise ortak mutfak kullanmaktadır. Yurt mutfağında buzdolabı ve ocak bulunmaktadır, isteyen öğrenciler yurt mutfağında kendilerine yemek hazırlayabilirler. Ukrayna standartlarının üzerinde olan bu yurtlarda en fazla 50 kişi konaklayabilmektedir.

Hemen Ara: 0 553 508 69 92
× Bize Yazın